Złóż prosty wniosek o kredyt lub pożyczkę przez internet


Witamy na stronie ProsteKredyty.plPoniżej znajduje się lista wybranych instrumentów finansowych. Pełna lista dostępnych kredytów poszczególnych banków znajduje się po lewej stronie po wybraniu konkretnej kategorii.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kredytów


Lokata na Nowe środki

 • Zyskaj w skali roku do 0,6%
 • Na 2, 3 lub 6 miesięcy
 • Od 500 zł do 300 000 zł
 • Dla klientów, którzy udzielą Zgód marketingowych
Nota prawna
Lokata mobilna

Lokata Mobilna

 • 2% w skali roku dla Lokaty Mobilnej Na Start, wymagane Zgody marketingowe
 • 0,4% w skali roku dla Lokaty Mobilnej
 • na 2 miesiące
 • od 500 zł do 10 000 zł
Nota prawna
Lokata tradycyjna

Lokata Tradycyjna

 • do 0,4% w skali roku
 • Zakładasz online!
 • Kwota minimum 500 zł
Nota prawna

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Nowoczena Bankowość Mobilna
Bankowość Mobilna wyróżniona w rankingu Newsweek 2019
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 300 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

Promocja „Lokata na Nowe Środki – edycja nr 3/2021” obowiązuje od 15.02.2021 r. do 28.02.2021 r. i dotyczy możliwości założenia z Nowych Środków z oprocentowaniem promocyjnym Lokat na Nowe Środki na kwotę od 500 zł do 300 000 zł na okres 2 miesięcy (oprocentowanie 0,6% w skali roku), 3 lub 6 miesięcy (oprocentowanie 0,5% w skali roku). Nowe Środki zgodnie z Regulaminem Promocji to nadwyżka powyżej salda środków złotowych Klienta w Getin Noble Banku wg stanu na koniec dnia 26.01.2021 r. Warunkiem skorzystania z Promocji jest m.in. wyrażenie Zgód marketingowych dla Getin Noble Bank S.A. W przypadku lokaty odnawialnej po upływie okresu promocyjnego, oprocentowanie lokaty będzie zgodne z Tabelą Oprocentowania lokat terminowych. Dla każdego okresu lokowania (2, 3 i 6 miesięcy) istnieje możliwość założenia trzech Lokat objętych oprocentowaniem promocyjnym, na kwotę od 500 zł do 300 000 zł każda. Szczegółowe warunki oferty znajdują się w Regulaminie Promocji.

Lokata Mobilna na Start na 2 miesiące z oprocentowaniem stałym 2% w skali roku, z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego.Oferta dostępna wyłącznie dla Klienta aktywującego pierwszy profil w Bankowości Mobilnej przy jednoczesnym posiadaniu wymaganych Zgód marketingowych. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Lokata Mobilna na 2 miesiące z oprocentowaniem stałym 0,4% w skali roku, z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego. Lokata dostępna wyłącznie w Bankowości Mobilnej. Maksymalna kwota 10 000 PLN. Można posiadać tylko 1 aktywna Lokatę Mobilną lub Lokatę Mobilna Na Start.

Lokata Tradycyjna dostępna na okres 2, 3 miesiące (oprocentowanie 0,4% w skali roku) lub 6, 12 miesięcy (oprocentowanie 0,3% w skali roku), z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego. Lokata jest automatycznie zakładana jako lokata odnawialna w przypadku gdy Posiadacz Lokaty nie posiada w Banku rachunku oszczędnościowego i rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Posiadacz podejmuje decyzję co do odnawialności Lokaty w chwili jej zakładania. Po upływie Okresu umownego Lokata jest automatycznie odnawiana na taki sam okres na jaki została założona i zgodnie ze stawką oprocentowania podaną w pkt IV Tabeli Oprocentowania. Dzień odnowienia Lokaty to dzień rozpoczęcia kolejnego Okresu umownego Lokaty. Kwotę odnawianej Lokaty stanowi kwota Lokaty z poprzedniego Okresu umownego powiększona o odsetki naliczone przez Bank za poprzedni Okres umowny.

Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. Opłata za połączenie wg taryfy operatora, numer infolinii: +48 664 919 797 dla Klientów indywidualnych dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu.

W rankingach Bankier.pl Getin Bank zwyciężył najczęściej zajmując I miejsce w 2018 roku w kategorii Najlepsze konto oszczędnościowe. Więcej informacji na temat "Rankingu Roku" dostępnych jest na stronie Bankier.pl

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.