Złóż prosty wniosek o kredyt lub pożyczkę przez internet


Witamy na stronie ProsteKredyty.plPoniżej znajduje się lista wybranych instrumentów finansowych. Pełna lista dostępnych kredytów poszczególnych banków znajduje się po lewej stronie po wybraniu konkretnej kategorii.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kredytów


e-Lokata na Nowe Środki

 • Oprocentowanie 3,40% w skali roku
 • Na okres 4 miesięcy
 • Dostępna od kwoty 500 zł do 1 000 000 zł
Załóż e-lokatę
Nota prawna

Nota prawna

Promocja 'Lokata / e-Lokata na Nowe Środki VII – 7. edycja’ (dalej: „Promocja”) dotyczy możliwości założenia z oprocentowaniem promocyjnym Lokaty na Nowe Środki VII – 7. edycja albo e-Lokaty na Nowe Środki VII - 7. edycja (dalej: „Lokata” lub „e-Lokata”) na okres 4 miesięcy i 12 miesięcy z Nowych Środków określonych w Regulaminie Promocji, tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych Klienta w Getin Noble Banku (wg stanu na 27.01.2019 r.) . Warunkiem skorzystania z promocyjnych warunków jest wyrażenie Zgód marketingowych dla Getin Noble Bank S.A. Szczegóły w Regulaminie Promocji. Oprocentowanie Lokaty i e-Lokaty podane jest w skali roku według stanu na dzień 04.02.2019 r. i ma zastosowanie w pierwszym okresie umownym Lokaty i e-Lokaty. Po upływie okresu promocyjnego oprocentowanie Lokaty i e-Lokaty będzie zgodne z oprocentowaniem określonym w Regulaminie Promocji. W danej edycji Promocji dla każdego okresu lokowania (4 i 12 miesięcy) istnieje możliwość założenia jednej Lokaty albo jednej e-Lokaty z Nowych Środków objętej oprocentowaniem promocyjnym, na kwotę maksymalnie 1 000 000 zł. Powyżej tej kwoty jest zakładana druga lokata na taki sam okres, z oprocentowaniem podstawowym wskazanym w Regulaminie Promocji. Brak wyrażonych Zgód marketingowych uniemożliwi skorzystanie z promocyjnych warunków e-Lokaty/Lokaty. Klient może w takim wypadku założyć lokatę na warunkach określonych w standardowej ofercie Banku. Przystąpienie do Promocji możliwe jest w terminie 4 lutego 2019 r. - 3 marca 2019 r. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. Opłata za połączenie wg taryfy operatora, numer infolinii 197 97 dla Klientów indywidualnych dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu.
Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A.

e-Lokata Progresywna

 • średnie oprocentowanie aż do 1,70%
  w skali roku
 • Na okres 12 miesięcy
 • Dostępna już od 500 zł
Załóż e-lokatę
Nota prawna

Nota prawna

Lokata 12-miesięczna z oprocentowaniem średnim wynoszącym 1,70% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego. Jeżeli Lokata została wypłacona w ciągu 1 miesiąca od jej założenia lub odnowienia – wypłata skutkuje utratą odsetek, a jeżeli Lokata została wypłacona w pierwszym okresie umownym w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od jej założenia – zastosowaniem oprocentowania wg skali progresji. Szczegóły oferty zawarte są w Karcie Produktu.
Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Jesteśmy częścią Getin Noble Bank S.A.

e-Lokata Tradycyjna

 • Oprocentowanie od 1,55% do 1,65% w skali roku
 • Na okres 2, 3, 4 lub 6 miesięcy
 • Dostępna już od kwoty 500 zł
Załóż e-lokatę
Nota prawna

Nota prawna

Lokata terminowa z oprocentowaniem stałym 1,55% lub 1,65% w skali roku, z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego. Szczegóły oferty dostępne są w Karcie Produktu.

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Jesteśmy częścią Getin Noble Bank S.A.

Potrzebujesz lokaty?

Porozmawiaj z doradcą

Twój Bank blisko Ciebie
bankuj wygodnie!

Nowoczesna Bankowość Mobilna
Intuicyjna Bankowość Internetowa
Blisko 400 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.